Brussel | ||
---|---|---|
97 | ||
Een BN PCC tram op het eindpunt Dieweg | ||
Een BN PCC tram op de halte Janson |
- Route: Louiza · Stefania · Faider · Janson · Moris · Lombardije · Bareel · Combaz · Rochefort · Berthelot · Wiels · Union · Kastanjes · Zaman · Monaco · Vorst-centrum · Sint-Denijs · Max Waller · Bempt · Neerstalle · Merlo · Kruispunt Stalle · Van Ophem · Wagen · Globe · Marlow · Wolvendael · Dieweg
De Brusselse lijn 97 verbindt Louiza met het eindpunt Dieweg.
Bijzonderheden[]
Met ingang van 6 april 2009 is deze lijn verlengd van Stalle naar het eindpunt Dieweg.